خانه اخبار

MDF چیست؟

چت IM آنلاین در حال حاضر
شرکت اخبار

MDF چیست؟

MDF چیست؟

فیبر متوسط ​​(MDF)

Fibreboard Medium Density (MDF) یک ورقه ورقه ای مبتنی بر چوب ساخته شده است که با پیوند دادن با هم یک ترکیب چوب با یک چسب رزین مصنوعی ساخته شده است. MDF بسیار متنوع است و می تواند به صورت اتوماتیک و با استاندارد بالا به پایان برسد. در نتیجه، MDF چوب جامد را به عنوان جایگزین کم هزینه در طیف وسیعی از برنامه های کاربردی در سراسر صنعت جایگزین کرده است.

اکثریت MDF به طور عمده از چوب نرم ساخته شده است، اگر چه برخی از مارک ها ممکن است درصد بالایی از چوب سخت معتدل داشته باشد، اگر این به صورت محلی در دسترس سازنده است. سطوح بالای چوب سخت را می توان در هیئت مدیره MDF از خارج از انگلستان و ایرلند یافت.

شایع ترین اتصال دهنده برای تخته های مورد نظر برای محیط های خشک اوره فرمالدئید است. بسته به درجه هیئت مدیره و استفاده از آن در نظر گرفته می شود، ممکن است از سایر گیرنده ها استفاده شود. به عنوان مثال، اوره فرمالدئید ملامین، رزین های فنولی و دی فیزل دی آمین دی متیل دی متیل (PMDI) به طور کلی در تابلوهایی که نیاز به مقاومت در برابر رطوبت دارند مورد استفاده قرار می گیرد. پیوند PMDI فرمالدئید نیست و در نتیجه هیچ فرمالدئید را تولید نمی کند. اجزای دقیق هیئت مدیره MDF از محصول به محصول متفاوت خواهد بود.

میخانه زمان : 2019-05-20 10:51:02 >> لیست اخبار
اطلاعات تماس
Beijing Sunorient Imp & Exp Company Limited

تماس با شخص: Miss. Tina Wong

تلفن: +86 13522140037

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)